شاید برای خیلی از دوستان تبلیغات آنلاین خیلی راحت و ساده به نظر بیاید اما باید به اطلاع آن دسته از عزیزان که این نظر را دارند عرض کنم که تبلیغات آنلاین آنقدرها هم که به نظر می‌رسد راحت نیست بلکه کار بسیار پیچیده با نکات ریز و درشت می باشد
شما فرض کنید که می خواهید یک تبلیغ آنلاین در یکی از سایتهای نیازمندی مانند سی سی ال داشته باشیم

عموم کاربران برای ارسال آگهی در سایت بر روی نام و آگهی خود دقت نمی‌کنند و هر چه از ذهنشان می‌گذرد را درج می‌کنند ولی دوستان من این کار اشتباه است زیرا برای اینکه آگهی شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل درست ایندکس شود و یا بهتر بگویم کسانی که در این سایت ها جستجو می کنند راحت تر به تبلیغ شما برسند باید به چند نکته کلیدی دقت کنند
در ابتدا باید به این نکته توجه کنید که خودتان را جای کسی قرار دهید که قصد دارد محصول و یا خدمات شما را در گوگل سرچ کنند
فرض میکنیم شما فروشنده کالای خواب ایرانی هستید حال برای جستجو در گوگل از چه کلماتی استفاده می کنید مثال اگر من باشم در گوگل سرچ می کنم "کالای خواب با کیفیت ایرانی " حال فرض کنید شما در تبلیغ خود درج کرد ه اید " شرکت من فروشنده کالای خواب " مطمئن باشید یا اصلا شما را پیدا نخواهیم کرد و اگر هم پیدا شوید در صفحات پایین گوگل هستید و عموم کسانی که در گوگل سرچ می کنند صفحه اول تا نهایتا صفحه سوم گوگل را می بینند و دیگر حوصله رفتن به صفحات پایین‌تر آن ندارد لذا برای اینکه آگهی شما بهترین بیننده را داشته باشد باید در صفحه اول یا دوم گوگل درج شود حال برای اینکه آگهی شما در این صفحات درج شود باید نامه گهی خود را درست انتخاب کنید در مثال بالا بهترین گزینه برای انتخاب نام آگهی این می تواند باشد " کالای خواب مرغوب ایرانی من " به جای کلمه من شما نام کارخانه و یا فروشگاه خود را درج می کنید و از ابتدا کالا و یا خدمات خود را معرفی می کنید سپس خودتان و این نکته را هم باید به عرض برسانم که هرچقدر نام آگهی شما کوتاه تر باشد سئو آن نیز بهتر و در ربات های جستجوگر بهتر دیده می شود

مرجع نیازمندی های کشور آشنا شوید

اخلاق حرفه ای در مدیریت سایت

دانلود کتاب برنامه نویسی مقدماتی اندروید

آگهی ,گوگل ,درج ,کالای ,خواب ,هم ,باید به ,آگهی شما ,و یا ,کالای خواب ,در گوگل

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرح حال کافه استور, فروشگاه اینترنتی کانال قلم چی گاج گزینه دو سنجش شرکت بازرگانی تجاری چرو برداشت اضافی edbazar.com شطرنج مدرن و مدون χάος کاشت ناخن/طراحی ناخن/لاک ژل An Empty Shiny World