امروزه بازاریابی محتوا به عنوان یکی از راه کار های سریع در عملکرد و بهبود روند در افزایش ترافیک وب سایت محسوب می شود. ابا این حال محتوایی که هر چند با کیفیت باشد ولی در هنگام جستجوی کلمات کلیدی در موتورهای جستجو یافت نشود آیا مفید است؟

اگر محتوای مورد نظر شما توسط کاربران شما در شبکه قابل دستیابی نیست بهینه سازی محتوا گامی برای کمک به محتوای تولیدی وب سایت شما می کند.

بهینه سازی محتوا به موتورهای جستجو اجازه می دهد تا در مورد محتوای ضروری وب سایت شما تصمیم گیری کنند و بفهمند محتوای شما چیست – همه این ها در مورد گسترش بیزنس شما می باشد – موتورهای جستجو بعد از دریافت این اطلاعات نتایج جستجو را بر اساس محتوای مفید دسته بندی می کنند نه بر اساس میزان کلمات کلیدی به کار رفته در صفحه تولید شده . به عنوان یک صفحه محتوای مفید شما تکست ، ویدئو ، تصاویر و اخبار را در صفحه تولید شده خود اضافه نموه اید ، دسته بندی اینکه هر کدام کجا و چگونه به نمایش گذاشته شود شامل فرایند بهینه سازی محتوا در زمان طراحی یک صفحه می باشد.

در زیر به برخی از راهنمایی ها در مورد چگونه به بهترین وجه بهینه سازی محتوا در هر یک از این چهار فرمت های کلیدی - متن، عکس، ویدئو و اخبار صورت می پذیرد می پردازیم :

بهینه سازی متن

بهینه سازی محتوای وب سایت برای تمام متن های نوشته شده بسیار مهم است ، اما به صورت کاربردی مهمترین بخش صفحات وردی وب سایت می باشند

عنوان برچسب ها: یکی از مهمترین عناصر بهینه سازی وب سایت تگ عنوان است. در کد HTML، برچسب "( title)" استفاده شده برای تنظیم کردن صفحه در تگ عنوان ، که می گوید مخاطب چه صفحه ای است .

تگ های "( title)" برای توصیف محتوای صفحه وب در قسمت های مختلفی استفاده می شود ، به طور مثال در جستجوهایی که توسط موتورهای جستجو نمایش داده می شود متن پیوند نمایش داده شده در هر جستجو تک "( title)" را به همراه دارد. همچنین در شبکه های اجتماعی زمانی که شخص صفحاتی را به اشتراک می گذارد این برچسب "( title)" می باشد که موضوع به اشتراک گذاشته را به نمایش می گذارد .تگ عنوان تنها برای نمایش جستجو ها و صفحات نمی باشد بلکه در بهینه سازی محتوای وب سایت و توصیف محتوای صفحه به مخاطبان نقش بسزایی دارند .

Meta descriptions یا توضیحات متا : توضیحات متا معمولا در صفحات نتایج موتور جستجو (می SERPs) به عنوان متن توصیف برای هر نتیجه نمایش داده، و آن را یک قطعه کلیدی از اطلاعات برای مخاطبان قلمداد می کند .

توضیحات متا باید به دقت توصیف آنچه بازدید کننده آن را پیدا خواهد کرد زمانی که آنها به بر روی مطالب کلیک می نمایند باشد (REI مثال زیر را ببینید). توصیف متای موفق به اختصار بیان هدف از محتوای صفحه شامل کلمات کلیدی قابل اجرا است. این همچنین می تواند نمایش دهنده کالای مورد نظر شما جهت جذب مشتری مورد نظر شما باشد

بنابراین بهتر است ز توصیف های عمومی جلوگیری شود، مانند "خوش آمدید به صفحه اصلی ما،". علاوه بر این، موتورهای جستجو محدودیتی برای نمایش محتویات شما در نظر می گیرند برای نمایش توضیحات متا که - به طور معمول بین 150-160 حرف می باشد. هر متنی که فراتر از آن می رود حذف خواهد شد .

Meta keywords یا کلمات کلیدی متا : کلمات کلیدی متا تا حدی شبیه به توضیحات متا می باشد. و اگر چه برچسب کلمات کلیدی متا به نظر نمی رسد به طور مستقیم کمک به بهبود رتبه بندی صفحهات وب سایت شما داشته باشند، ولی به رتبه بندی موتور جستجو به طور منظم تری کمک می کنند .

برخی از وب مستران وب سایت ها به طور متعددی کلمات تکراری را در meta keyword به کار می برند ، به امید تحریک نتایج جستجو درحالی که هیچ تغییراتی در نتایج نخواهد داشت . بنابراین بهتر است به جانب احتیاط و تنها چند کلمات کلیدی شامل که واقعا مربوط به موضوع صفحه می باشد در این تگ اضافه شود .

URLs - آدرس ها: یک کلمه کلیدی مناسب در آدرس ها نتایحج خوبی برای صفحات وب سایت شما فراهم می کند. بنابراین، علاوه بر بهینه سازی برچسب های محتوا، ساختار URL شما باید بهینه سازی شده و اطمینان حاصل شود که آن ساده و معنادار است، همچنین شامل کلمات کلیدی مناسب که مربوط به محتوای خود هستند. در زمان مناسب، شما ممکن است بخواهید برای ترکیب کلمات کلیدی طولانی به آدرس URLخود برای دسترسی راحت تر کاربران و نتایج بهتر جستجو بپردازیدهمانند استفاده از شماره مقاله ای خاص یا به طور مثال قسمت سوم آموزش طراحی سایت و غیره که می تواند نتایج بهتری را در جستجوی صفحات مورد نظر شما داشته باشد .

بهینه سازی تصاویر

به عنوان کاربرانی که اغلب در جستجوی تصاویر در وب می باشند بهینه سازی تصاویر یکی از عوامل مهم در جذب کاربران به سمت وب سایت می باشند . یک تصویر درست بهینه سازی شده می تواند در نتایج مورد های جستجو (SERP) دیده شود حتی اگر محتوای مورد نظر شما در نتایج جستجو نباشند.

برخلاف بهینه سازی متن ، موتورهای جستجو نمی توانند به طور کامل محتوای تصاویر را بررسی کنند ، (هر چند این یکی از اهداف کوتورهای جستجو در آینده می باشد) در حال حاضر بیشترین قسمتی که موتورهای جستجو بر آن تیکه دارند برچسب هایی است که برای تصاویر به کار برده می شوند alt ، title موقعیت تصاویر ، نام تصاویر و برای رسیدن به بهترین نتایج جستجو تمام تگ ها باید برای تصاویر مورد نظر بهینه شوند .

Alt tags : تگهای Alt به عنوان جایگزین برای توصیف تصویر زمانی که تصویر در دسترس نمی باشد نمایش داده می شود. این کلید به چند دلیل است:

یک تصویر ممکن است نمایش داده نشود اگر اتصال به اینترنت یک کاربر کند باشد ، و یا اگر صفحه نتواند به درستی بارگذاری شود.

علاوه بر این، نرم افزار متن خوان از این تگ استفاده میکند (به عنوان مثال، برای کاربران با اختلالات بینایی)، برچسب ALT می باشد که اجازه می دهد نرم افزار محتویات آن را با صدای بلند برای توصیف تصاویری که بر روی صفحه ظاهر می شود داشته باشد.

به این دلیل و دلایل دیگر انتخاب کلمات کلیدی مناسب و بهره بری از برچسب ها برای بهینه سازی تصاویر وب سایت شما مهم می باشند

Image tags یا برچسب تصویر : مشابه به تگ alt می باشد ، این برچسب برای تشریح تصاویر به کار می رود به طور مثال زمانی که تصویر یک کتیبه و یا تصویری که نیازمند به توضیح بیشتری دارد استفاده می شود ، همچنین کمک زیادی در درک مطلب به مخاطبان شما می نماید ، متن برچسبی که شما انتخاب می کنید باید به طور دقیق با محتوای صفحه شما و همچنین کلمات کلیدی غنی مرتبط باشد .

در زیر نحوه استفاده از برچسب Alt و title در یک تصویر را مشاهده می کنیم :

<title=”step-by-step guide to web design” alt=”guide to web design” img src=”web-design.jpg” />.

نام فایل: اگرچه برچسب ALT و تگ عنوان در تصویر سرنخ مناسبی به آنچه در تصویر می باشد به موتورهای جستجو می دهند اما نام فایل یک قدم بیشتر - را فراهم می کند اطلاعات متنی در مورد چگونگی تصویر مربوط به مطالب دیگر بر روی صفحه.

درست همانند برچسب ALT و تگ عنوان نام فایل شما نیز باید برای محتوای صفحه شما بهینه سازی شود . به جای آپلود فایل های تصویری در وب سایت خود با نام فایل هایی مانند "DC000245.jpg،" سعی کنید از نام توصیفی، مانند "webdesign.jpg." استفاده کنید .

حجم فایل: همانطور که قبلا ذکر شد، یک کاربر ممکن است متن برچسب ALT را مشاهده کند، (به جای یک تصویر)، اگر یک صفحه به درستی لود نشده است. یک راه کاهش شانس این مشکلات صفحه بارگذاری است برای تنظیم اندازه فایل تصاویر خود، مطمئن شوید وب سایت شما می تواند آنها را به درستی اداره کند. هم فایل های تصویری بزرگ وهم تصویر سنگین ، که هر دو ممکن است به رتبه بندی موتور جستجوی پایین تر منجر شود. بنابراین، یک از کارها کاهش اندازه فایل تصاویر، بدون صرف نظر کردن از کیفیت تصویر می باشد .

بهینه سازی ویدئو

امروز راحت تر از همیشه برای هر کسی قصد تولید محتوای ویدئوی دارد این کار امکان پذیرمی باشد، آموخته ایم که فیلم ها وما نیاز نیست که حرفه ای ثبت شده باشند و یا از اسکریپت هایی برای تولید افکت های خاص بهره مند باشند- آنها فقط باید جالب، لذت بخش ، مفید ، و قانع کننده باشند .

برای شروع ساخت یک کانال ویدئویی با نام تجاری کمک زیادی در شناخت برند شما افزایش کاربران برای مطالب خود شروع مناسبی است قدم یعدی بهینه سازی ویدئو ها می باشد:

Video titles یا عنوان ویدئو: عنوان ویدیو شما باید کلمات کلیدی مربوط باشد، همچنین باید برا مخاطبان شما جذاب باشد ، عنوان استفاده از عناوین کسل کننده که بیش از حد از کلمات کلیدی پرشده باشد بازدید کننده را براین باور هدایت می کند که شما فقط به دنبال بازاریابی می باشید. هدف شما باید این باشد به منظور جلب مردم محتوایی ایجاد کنید که علاوه بر شناساندن محصولات خود به کاربان آنها را قادر به دیدن این فیلم تا انتها نماید .

Video descriptions یا توضیحات ویدئو : توضیحات ویدئو باید به وضوح به تصویر بکشد که فیلم درباره آن است و باید انتظارات بینندگان در مورد آنچه آنها را با تماشای دیدن مجموعه جلب نماید. اگرچه توضیحات در درجه اول باید شامل کلمات کلیدی باشد ، اما ما باید به نیازهای مخاطبان خود را نیز در نظر بگیریم،و نه فقط موتورهای جستجو .توضیحات ویدئو را به همراه لینک در وب سایت خود قرار دهید در قسمتی که محتوای آن با ویدئو مرتبط باشد در این صورت کاربر می داند ویدئوی مورد نظر با محتوا در ارتباط است و همچنین با وارد شدن به کانال ویدئو های شما می تواند به سایر فیلم ها دسترسی داشته باشد.

هنگام بهینه سازی سایت: همانطور که در قسمت تصاویر توضیح داده شد، به هنگام ارسال ویدیو به سایت خود، لازم است برای بهینه سازی توضیحات و عنوان تگ، برای موتورهای جستجو استفاده شود.

زمانی که ویدئوهای شما بهینه شد باید در وب سایت هایی همانند YouTube ، Vimeo و . قرار بگیرد . در اینگونه وب سایت ها معمولا کدهایی به صورت embed برای ویدئوی شما در نظر گرفته می شود که می توانید کد مورد نظر را در وب سایت خود قرار دهید ، این به کاربران شما اجازه نمایش انلاین ویدئو در وب سایت شخصی شما را می دهد حال می توانید نام فایل را همانند تصاویر تغییر دهید و در هر کحایی که می خواهید از آن استفاده کنید ، و همچنین ترکیب کلمات کلیدی هدف دار .

بهینه سازی اخبار

هر صاحب کسب و کاری به خودی خود یک ناشر است ، به طور مشابه هر صاحب کسب و کار آنلاین امروز درتولید و گزارش در اخبار مربوط به صنعت سهیم است . این که آیا اخبار را از طریق یک وبلاگ، یک بخش "اخبار" در یک وب سایت، و یا از طریق شبکه های اجتماعی و دیگر رسانه های ارتباطی تجاری، و یا غیره دریافت می کنید می تواند کمک شایانی به سازمان خود کنید به عنوان یک منبع روشنگری اخبار صنعت مربوطه به رسمیت شناخته خواهید شد .

با این حال، اخبار آنلاین یک فضای به شدت رقابتی است، که باعث می شود به سختی بتوان در سریع ترین زمان برای تولید محتوایی مناسب اخبار که بتواند در موتورهای جستجو رتبه بندی و کشف شود است. این به این معنی که شما باید با دقت و به درستی بهینه سازی محتوای اخبار خود را در جهت و به نفع خواننده حال انجام دهید.

در اینجا برخی از ملاحظات کلیدی در بهینه سازی محتوای اخبار اشاره می کنیم:

Google News یا اخبار گوگل : برای خوراک خبری وب سایت شما در نتایج گوگل گنجانده شده است، شما نیاز به ارسال بخش وبلاگ و یا مطلب مطبوعاتی خود به طور مستقیم به اخبار گوگل دارید. تیم خبری در گوگل محتوای شما را بررسی و در صورت تایید، آن را در نتایج جستجو اخبار قرار می دهند. در نظر داشته باشید که گوگل برای تمام سایت های که می خواهند به ارائه محتوای اخبار بپردازند این خدمات را ارائه می دهد.

آدرس های استاتیک: برای انتشار محتوای اخبار که در رتبه همراه با دیگر سایت های خبری معتبر ارائه می شود، شما برای هر مقاله به یک URL استاتیک نیاز دارید- به این معنی که هر مقاله شما باید در صفحه جداگانه خود و در سایت شما ایجاد شده باشد کلمات کلیدی: مانند تمام انواع مطالب دیگر، مقالات خبری شما باید از کلمات کلیدی بهینه سازی شده استفاده کند. بدنه مقاله شما باید کلمات کلیدی مرتبط خود را شامل شود، مطمئن شوید که مطالب خود را بیش از حد بهینه سازی نکنید (برای مثال، پر شده با کلمات کلیدی). علاوه بر این، اگر خبر شما شامل عکس ها و یا عناصر ویدیو، لازم است برای بهینه سازی هر یک با توجه به استانداردهای ذکر شده در بالا صورت گیرد.

سرفصل ها : سرفصل ها باید جالب باشد و توجه خوانندگان را به خود جلب کنند. درست مثل یک رتبه بندی صفحه وب در نتایج موتورهای جستجو به طور منظم، شما با هدف ایجاد محتوای اخبار خود برای رسیدن به رتبه بسیار در نتایج اخبارباید تمامی موارد را برای بهینه سازی محتوای خود در نظر بگیرید، از جمله کلمات کلیدی که شما هدف قرار می دهید.

به طور کلی، بهینه سازی محتوا بخش جدایی ناپذیر از توسعه محتوا و فرآیند بازاریابی است، و باید درمان شود. اگر تولید محتوای خود را دربرای تمامی موارد در نظر بگیرید در هر نقطه از بهینه سازی هنگامی که در حال توسعه متن، عکس، ویدئو، و محتوای، اخبار، فرآیند بهینه سازی خیلی موفق تر خواهد شد.

مرجع نیازمندی های کشور آشنا شوید

اخلاق حرفه ای در مدیریت سایت

دانلود کتاب برنامه نویسی مقدماتی اندروید

بهینه ,سازی ,سایت ,محتوای ,یک ,، ,بهینه سازی ,کلمات کلیدی ,وب سایت ,به طور ,موتورهای جستجو ,شامل کلمات کلیدی ,سازی محتوای اخبار ,باید کلمات کلیدی ,ترکیب کلمات کلیدی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پایگاه مقاومت بسیج عشاق الحسین ( معبر حسین) وبلاگ رسمی کانال گپ فیلم در پیام رسان گپ پول دارترین و بهترین کسب و کار پاره وقت iranautomaticdoor طراحان برتر نمایندگی لمی گلاس 02133288705 - 02133288706 کابینت و دکوراسیون بازی اسکرش Amirpouyan Khoshgam موسسه قرآنی علیین